Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Sp. z o. o.
w Słupsku

Administratorzy

Kontakt > Administratorzy

ADMINISTRATORZY

ADMINISTRACJA ZASOBÓW GMINNYCH

Alicja Skimina-Czapiewska

    * tel. 782 965 312, 59 84 87 681
    * e-mail: alicja.skimina-czapiewska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-skimina-czapiewskastatus pgm-skimina-czapiewska

Ewa Rejkowska

    * tel.  725 757 816, 59 84 87 707
    * e-mail: ewa.rejkowska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-rejkowskastatus pgm-rejkowska 

Justyna Szlinger

    * tel. 783 271 618, 59 84 87 697
    * e-mail: justyna.szlinger@pgm.slupsk.pl
    * pgm-szlingerstatus pgm-szlinger


Iwona Rosner

    * tel. 725 757 800, 59 84 87 683
    * e-mail: iwona.rosner@pgm.slupsk.pl
    * pgm-rosnerstatus pgm-rosner


Janusz Wójcicki   

  * tel. 725 757 810 , 59 84 87 696
  * e-mail: janusz.wojcicki@pgm.slupsk.pl    
  * pgm-wojcickistatus pgm-wojcicki




ADMINISTRACJA WSPÓLNOT I LOKALI NR 1

Alicja Paduch


    * tel. 725 757 811, 59 84 87 614
    * e-mail: alicja.paduch@pgm.slupsk.pl
    * pgm-paduchstatus pgm-paduch


Anna Dobosz

    * tel. 725 757 813, 59 84 87 597
    * e-mail: anna.dobosz@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-doboszstatus pgm-dobosz

 

Małgorzata Kowalczyk-Bekier

   * tel. 609 853 165, 59 84 87 611
   *  e-mail: malgorzata.kowalczyk-bekier@pgm.slupsk.pl   
   * pgm-kowalczyk-bekierstatus pgm-kowalczyk-bekier

 

Sandra Robakowska

    * tel. 725 757 814, 59 84 87 582
    * e-mail: sandra.robakowska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-robakowskastatus pgm-robakowska


Regina Kubik

    * tel. 725 757 808, 59 84 87 583
    * e-mail: regina.kubik@pgm.slupsk.pl
    * pgm-kubikstatus pgm-kubik

Renata Stec

    * tel. 59 84 87 588, 725 757 805
    * e-mail: renata.stec@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-stecstatus pgm-stec


Dorota Jedynak

    * tel. 725 757 807, 59 84 87 610
    * e-mail: dorota.jedynak@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-jedynakstatus pgm-jedynak


Grażyna Prondzinska

    * tel. 725 757 815, 59 84 87 598 
    * e-mail: grazyna.prondzinska@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-prondzinskastatus pgm-prondzinska

 

Aneta Piskula (zastępstwo za Krzysztof Kisiel)

    * tel. 725 757 822, 59 84 87 580
    * e-mail: krzysztof.kisiel@pgm.slupsk.pl
    * pgm-kisielstatus pgm-kisiel

 

Grzegorz Wierzbicki 

    * tel. 725 757 801, 59 84 87 587
    * e-mail: grzegorz.wierzbicki@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-wierzbickistatus pgm-wierzbicki

 

Kamila Knitter

    * tel. 59 84 87 585, 725 757 819
    * e-mail: kamila.knitter@pgm.slupsk.pl
    * [skype:pgm-kamila.knitter]

 

Aleksandra Betto

    * tel. 59 84 87 586, 725 757 809
    * e-mail: aleksandra.betto@pgm.slupsk.pl
    * pgm-bettostatus pgm-betto

 


ADMINISTRACJA WSPÓLNOT I LOKALI NR 2

Barbara Zielińska
    * tel. 725 757 823, 59 84 87 652   
    * e-mail: barbara.zielinska@pgm.slupsk.pl      
    * pgm-zielinskastatus pgm-zielinska

 

Krystyna Horodiuk

   * tel. 609 806 874, 59 84 87 668    
   * e-mail: krystyna.horodiuk@pgm.slupsk.pl        
   * pgm-horodiukstatus pgm-horodiuk 

 

Wioletta Kondrat

    * tel. 725 757 829, 59 84 87 633
    * e-mail: wioletta.kondrat@pgm.slupsk.pl
    * [skype:wioletta.kondrat]


Katarzyna Skolarus

    *
tel. 782 992 001, 59 84 87 651
    * e-mail: katarzyna.skolarus@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-skolarusstatus pgm-skolarus

 

Barbara Gumowska

    * tel. 725 757 823, 59 84 87 651
    * e-mail: barbara.gumowska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-gumowskastatus pgm-gumowska


Edward Pytel

    * tel. 725 757 803, 59 84 87 634
    * e-mail: edward.pytel@pgm.slupsk.pl
    * pgm-pytelstatus pgm-pytel

Magdalena Rybicka

    * tel. 785 520 178, 59 84 87 636
    * e-mail:  magdalena.rybicka@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-rybickastatus pgm-rybicka

 

 Beata Lisiecka

    * tel. 725 757 817, 59 84 87 635
    * e-mail: beata.lisiecka@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-lisieckastatus pgm-lisiecka


Michał Nazarko

    * tel. 725 757 825, 59 84 87 638
    * e-mail: michal.nazarko@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-mnazarkostatus pgm-mnazarko


Małgorzata Hawryłowicz

    * tel. 783 271 604, 59 84 87 637
    * e-mail: malgorzata.twarowska-wyrzykowska@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-wyrzykowskastatus pgm-wyrzykowska


Katarzyna Mróz

    * tel. 782 965 311, 59 84 87 653
    * e-mail: katarzyna.mroz@pgm.slupsk.pl
    * ppgm-mrozstatus ppgm-mroz

 

Barbara Ostrowska 

    * tel. 725 757 804, 59 84 87 654
    * e-mail: barbara.ostrowska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-ostrowskastatus pgm-ostrowska


Robert Kupc

   * tel. 783 271 602, 59 84 87 669    
   * e-mail: robert.kupc@pgm.slupsk.pl        
   * pgm-kupcstatus pgm-kupc



ADMINISTRATOR URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO

Dorota Borkowska-Wierzba

    * tel. 725 757 826
    * e-mail: dorota.wierzba@pgm.slupsk.pl
    * pgm-wierzbastatus pgm-wierzba










 

 

 

 

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 4
tel.: +48 (59) 842 52 22 do 24 fax: +48 (59) 842 80 48
e-mail: sekretariat@pgm.slupsk.pl

Copyright © INFOCITY 2010