Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Sp. z o. o.
w Słupsku

Administratorzy

Administracja Wspólnot i Lokali > Administratorzy

Administratorzy Administracji Wspólnot i Lokali
przyjmują mieszkańców
od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 11.00 oraz od 13.00 do 15.00.

ADMINISTRACJA WSPÓLNOT I LOKALI NR 1

ADMINISTRATORZY WSPÓLNOT  AWiL 1

REJON NR 1 - Małgorzata Kowalczyk-Bekier

   * tel. 609 853 165, 59 84 87 611
   *  e-mail: malgorzata.kowalczyk-bekier@pgm.slupsk.pl  
   * pgm-kowalczyk-bekierstatus pgm-kowalczyk-bekier

 

REJON NR 2 - Sandra Robakowska

    * tel. 725 757 814, 59 84 87 582
    * e-mail: sandra.robakowska@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-robakowskastatus pgm-robakowska

 

REJON NR 4 - Regina Kubik

    * tel. 725 757 808, 59 84 87 583
    * e-mail: regina.kubik@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-kubikstatus pgm-kubik

 

REJON NR 5 - Renata Stec

     * tel. 59 84 87 588, 725 757 805
    * e-mail: renata.stec@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-stecstatus pgm-stec

 

REJON NR 6 - Dorota Jedynak

    * tel. 725 757 807, 59 84 87 610
    * e-mail: dorota.jedynak@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-jedynakstatus pgm-jedynak

 

REJON NR 7 - Grażyna Prondzinska

    * tel. 725 757 815, 59 84 87 598 
    * e-mail: grazyna.prondzinska@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-prondzinskastatus pgm-prondzinska

 

REJON NR 8 - Krzysztof Kisiel

    * tel. 725 757 822, 59 84 87 580
    * e-mail: krzysztof.kisiel@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-kisielstatus pgm-kisiel

 

REJON NR 9 - Grzegorz Wierzbicki 

    * tel. 725 757 801, 59 84 87 587
    * e-mail: grzegorz.wierzbicki@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-wierzbickistatus pgm-wierzbicki


REJON NR 10 - Kamila Knitter

    * tel. 59 84 87 585, 725 757 819
    * e-mail: kamila.knitter@pgm.slupsk.pl
    * [skype:pgm-kamila.knitter]

 

REJON NR 11 - Aleksandra Betto

    * tel. 59 84 87 586, 725 757 809
    * e-mail: aleksandra.betto@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-bettostatus pgm-betto


ADMINISTRATORZY LOKALI KOMUNALNYCH WE WSPÓLNOTACH   AWiL 1

 

Alicja Paduch

    * tel. 725 757 811, 59 84 87 614
    * e-mail: alicja.paduch@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-paduchstatus pgm-paduch

 

Anna Dobosz

    * tel. 725 757 813, 59 84 87 597
    * e-mail: anna.dobosz@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-doboszstatus pgm-dobosz

 


ADMINISTRACJA WSPÓLNOT I LOKALI NR 2

ADMINISTRATORZY WSPÓLNOT  AWiL 2

REJON NR 3 - Katarzyna Skolarus

   * tel. 782 992 001, 59 84 87 651
   * e-mail: katarzyna.skolarus@pgm.slupsk.pl
   * [skype:]


REJON NR 12 - Barbara Gumowska

    * tel. 609 853 091, 59 84 87 651   
    * e-mail: barbara.gumowska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-gumowskastatus pgm-gumowska

 

REJON NR 13 - Edward Pytel

    * tel. 725 757 803, 59 84 87 634
    * e-mail: edward.pytel@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-pytelstatus pgm-pytel

 

REJON NR 14 - Magdalena Rybicka

    * tel. 785 520 178, 59 84 87 636
    * e-mail:  magdalena.rybicka@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-rybickastatus pgm-rybicka


REJON NR 15 - Beata Lisiecka

    * tel. 725 757 817, 59 84 87 635
    * e-mail: beata.lisiecka@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-lisieckastatus pgm-lisiecka

 

REJON NR 16 - Michał Nazarko

    * tel. 725 757 825, 59 84 87 638
    * e-mail: michal.nazarko@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-mnazarkostatus pgm-mnazarko

 

REJON NR 17 - Małgorzata Hawryłowicz

    * tel. 783 271 604, 59 84 87 637
    * e-mail: malgorzata.twarowska-wyrzykowska@pgm.slupsk.pl  
    * pgm-wyrzykowskastatus pgm-wyrzykowska


REJON NR 18 - Katarzyna Mróz

    * tel. 782 965 311, 59 84 87 653
    * e-mail: katarzyna.mroz@pgm.slupsk.pl
    * ppgm-mrozstatus ppgm-mroz

 

REJON NR 19 - Barbara Ostrowska 

    * tel. 725 757 804, 59 84 87 654
    * e-mail: barbara.ostrowska@pgm.slupsk.pl 
    * pgm-ostrowskastatus pgm-ostrowska

REJON NR 20 - Robert Kupc

    * tel. 783 271 602, 59 84 87 669
   * e-mail: robert.kupc@pgm.slupsk.pl        
   * pgm-kupcstatus pgm-kupc

 

ADMINISTRATORZY LOKALI KOMUNALNYCH WE WSPÓLNOTACH  AWiL 2

Wioletta Kondrat

    * tel. 725 757 823, 59 84 87 633
    * e-mail: wioletta.kondrat@pgm.slupsk.pl
    * [skype:]

Barbara Zielińska

    * tel. 725 757 823, 59 84 87 652
    * e-mail: barbara.zielinska@pgm.slupsk.pl
    * pgm-zielinskastatus pgm-zielinska

Krystyna Horodiuk

   * tel. 609 806 874, 59 84 87 668    
   * e-mail: krystyna.horodiuk@pgm.slupsk.pl  
   * pgm-horodiukstatus pgm-horodiuk 



Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Tuwima 4
tel.: +48 (59) 842 52 22 do 24 fax: +48 (59) 842 80 48
e-mail: sekretariat@pgm.slupsk.pl

Copyright © INFOCITY 2010